Gerçekten İŞE YARAYAN şeyler üretmek.

B3 | DIGITAL PRODUCTS, sektörün ihtiyaçlarını karşılamak amacı ile 2005 yılında faaliyetlerine başlamış ve 2009 yılında Bilişim Teknolojileri alanındaki büyüme grafiği sonucu ticari ünvanını almıştır. Bizler, müşterilerimizin sürekli olan üretimlerinin daha verimli hale dönüşmesi için stratejik olarak projelendirme faaliyetlerini sürdürmekte ve bu anlamda uygun e-platformlar sunmaktayız.

Müşterilerimizin ticari anlayışlarının dijital platforma taşıyarak artı değerler kazanması ve bu platformdan maksimum faydayı sağlamalarını gerçekleştirdik. Bu bağlamda İzmir’de 200′ün üzerinde firmanın portföyümüzde yer almasını sağladık ve her geçen gün hizmet verdiğimiz kurum ve mutlu müşteri sayımız artış göstermektedir.

Başta İzmir olmak üzere Bilişim Sektöründe hizmetler sunan B3 | DIGITAL PRODUCTS, müşteri odaklı tam zamanında çalışma ve %100 müşteri memnuniyetini ilke olarak benimsemiştir. Müşterilerine en uygun bilişim ve yazılım teknolojisi çözümlerini sunmayı, sektördeki rakiplerine karşı rekabet avantajını kazandırmayı böylelikle yeni pazar ve satışlara ulaşmada hız kazanmalarını amaç edinmiştir.

Bilişim konusunda firmalara çözümler sunan şirketimiz, piyasa içinde haklı olan referansları ile “Sektörün İş Gücü” dür.

MAR
KA
LAR
Hazır mısın?