İNTERNETTE MARKA OLUŞTURMAİNTERNETTE MARKA BİLİNİRLİĞİDAHA FAZLA TRAFİK!İNTERNETTE SATIŞ YAPIN!ARAMALARDA ÜST SIRALARDİJİTAL PAZARLAMA STRATEJİLERİİÇERİK OLUŞTURMAMOBİL REKLAMCILIKSEKTÖRE ÖZEL İNTERNET REKLAM ÇÖZÜMLERİ

Markanızı internet sayesinde müşterilerinizle buluşturun.
01.

İnternette Marka Oluşturma

Markanızı internet sayesinde müşterilerinizle buluşturun.

Güçlü bir marka ile internet pazarından pay alın !
B3 | DIGITAL PRODUCTS yeni işletmenizin ya da markanızın kısa sürecde internet üzerinden pay alması için Google reklamlarını, YouTube reklamlarını, instagram reklamlarını sizin için organize eder ve güçlü bir sosya medya yönetimi ile markanızın kısa sürede büyük bir hayran kitlesine ulaşması için size yardımcı olur.

Google Arama Reklamları ile Üst Sıralarda Olun!
Yeni kurulan markanız ve yeni işletmeniz için B3 | DIGITAL PRODUCTS Google reklamlarını başta Google AdWords arama reklamları olarak işletmenize en hızlı şekilde en etkili dönüşü getirecek şekilde kurgular. B3 | DIGITAL PRODUCTS size en kısa sürede en fazla kar getiren hizmet ve ürünlerin reklamlarına yatırım yapmanızı sağlarken, reklamlarınızı mümkün olan en doğru hedef kitleye göstermek için çalışır. Böylece internette marka oluştururken satın alma sürecinde henüz araştırma halindeki müşteri adaylarına ulaşırsınız.

Sosyal Medya ile Etkileşimi Arttırın!
B3 | DIGITAL PRODUCTS internette marka olmak ya da markanızı internet üzerinde güçlendirmek için markanıza uygun bir şekilde sosyal medya hesaplarınızı hazırlar, markanıza uygun çizgiler ile işletmenize uygun kapak, profil ve gönderi tasarımlarını aylık ve haftalık planlar ile hazırlar ve değişen gündeme paralel olarak sosyal medya hesaplarınızı takip eder. İşletmenizin potansiyel müşterilerinin sosyal medya üzerinden işletmeniz ile etkileşime geçmesini sağlar.

02.

İnternette Marka Bilinirliği

Müşterilerinizin ilk aklına gelen siz olun!

İnternetin Her Yerinde Olun!
B3 | DIGITAL PRODUCTS marka bilinirliğinizi güçlendirmek için reklamlarınızı hedef kitlenizin olduğu her yerde gösterir.

Arama Sonuçlarında En Üstte Olun!
Araştırmalar gösteriyor ki ürün ve hizmet arayanlar güvendiği markaların arama sonuçlarında en üst sıralarda olmasını bekliyor ya da en üst sıralardaki arama sonuçlarını daha güvenilir buluyor. Müşterilerinizin gözlerindeki marka etkinizi güçlendirmek için arama sonuçlarında en üst sıralarda olun.

Görüntülü Reklamlar ile akılda kalın!
Marka bilinirliği için Google Görüntülü Reklam Ağını Kullanın. Reklam görsellerinizin Google AdWords görüntülü reklam ağı ile hedef kitlenizin ziyaret ettiği sitelerde gösterilmesini sağlayın. Sitenize daha önceden gelmiş kullanıcılara yeniden pazarlama ile daha sık görünün. Blast kampanyaları ile internetin her yerinde olun.

Videolar ile marka etkileşimini arttırın.
YouTube reklamları, Facebook Video Reklamlar, Instagram Video Reklamları ile müşteri kitlenize ses ve görüntü ile ulaşın. Standart banner reklamlara göre daha fazla etki, etkileşim ve kısa sürede yüksek marka bilinirliği elde edin.

Sosyal Medya ile hayran kitlenizi büyütün!
B3 | DIGITAL PRODUCTS’ın sosyal medya yönetimi ile markanızın takipçilerini arttırın. Sürekli gündeme göre özelleştirilmiş içerikler ile müşterilerinizin düzenli olarak markanızı takip etmelerini sağlayın.

03.

Daha Fazla Trafik!

İnternet sitenizin trafiğini ve potansiyel müşteri sayınızı arttırın!

Daha Fazla Trafik Daha Fazla Etki!
B3 | DIGITAL PRODUCTS internet sitenizi ve sosyal medya kanallarınızı verimli internet reklamları ile daha fazla potansiyel müşteriye daha sık ulaşacek şekilde kurgular.

Arama Sonuçlarının En Üstünde Olun!
B3 | DIGITAL PRODUCTS ile işletmenizin reklamlarını ürün ve hizmetlerinizi arayan kullanıcılara ürün ve hizmetlerinizi aradıkları anda gösterin. Özenle seçilmiş alakalı anahtar kelimeler, etkili reklam metinleri ve Google AdWords reklamlarının site bağlantıları ve yer uzantıları gibi özellikleri ile daha fazla görünüm ve daha fazla ziyaretçi elde edin.

Google Görüntülü Reklam Ağı ile Heryerde Olun!
Google’ın görüntülü reklam ağı ile premium internet sitelerinde, haber sitelerinde, spor para gibi kategorik sitelerde, portallarda, forumlarda, bloglarda, video önlerinde, video aralarında, Gmail reklamlarında kısacağız hedef kitleniz neredeyse oralarda olun. Google Görüntülü Reklamlarınız ürün ve hizmetlerinizi satın alma ihtimali en yüksek kullanıcılar gösterilsin. Sadece reklam görselleriniz tıklandığında ücret ödeyin ve medya satın almaya göre aynı oara ile 10 kata kadar daha fazla trafik elde edin.

SEO ile Arama Motorlarından Daha Fazla Pay Alın!
B3 | DIGITAL PRODUCTS sattığınız ve sizin için en karlı olan ürün gruplarına odaklanarak onları arayan kullanıcıların karşısına daha fazla çıkmanızı sağlayacak arama motoru optimizasyon çalışmalarını yapar. B3 | DIGITAL PRODUCTS teknik SEO çalışması ile size ait internet sitesi ve sosyal medya kanallarını Google organik arama sonuçlarında en üst sıralara taşır.

04.

İnternette Satış Yapın!

İnternet reklamları ile internet sitenizi daha etkin kullanın ve daha fazla internette satış yapın!

Hizmetlerinizi arayanlar için en üstte olun!
B3 | DIGITAL PRODUCTS Potansiyel müşterileriniz ürün ve hizmetlerinizi aradığında Google AdWords reklam sonuçlarında en üst konumlarda olmanızı sağlarken, sizin için satış fırsatı yaratan tıklanma ve gösterimleri detaylıca analiz ederek işletmenizin daha fazla kar etmesine yardımcı olur.

Google Görüntülü Reklamlar ile Yüksek Etki Yaratın!
Google Görüntülü Reklam ağı ile ürün ve hizmetlerinizi son dönem içinde aramış, hala ürün ve hizmetleriniz ile ilgili arama yapan, araştıran, internet üzerinden yorum ve bilgi okuyan, video izleyen internet kullanıcıları ile ürün ve hizmetlerinizi satın alma ihtimali olan hedef kitlelere reklam gösterin.

Facebook Reklamları ile Hedefli Sonuç Elde Edin!
Facebook reklamları ile ürün ve hizmetlerinizi satın alma potansiyeli olan kullanıcılara ve rakiplerinize ya da belli konulara ilgi duyan kullanıcıları hedefleyerek o kullanıcılara reklam gösterin. Facebook Carousel reklamları ile Facebook sayfalarını müşteri adaylarınız için ürün kataloğuna çevirin.

Dinamik Yeniden Pazarlama ile Satışa Yönlendirin!
B3 | DIGITAL PRODUCTS Google, Facebook, Criteo gibi yeniden pazarlama yöntemleri ile internet sitenizdeki belli ürün ve hizmetlerin olduğu sayfaları ziyaret etmiş kullanıcılara bu ürün ve bu ürünlerdeki fırsatları hatırlatan reklamları Hürriyet, Milliyet, Sözcü gibi haber sitelerinde, portallerde ve mobil aplikasyonlar içinde göstererek satış yapma ihtimalinizi arttırır.

05.

Aramalarda Üst Sıralar

B3 | DIGITAL PRODUCTS ile Google, Yandex, Bing arama motorlarında üst sıralara yerleşin.

Google AdWords Reklamları
Google AdWords işletmenizi Google reklam sonuçlarıyla arama motorlarında üst sıralarda çıkmanızı sağlar. B3 | DIGITAL PRODUCTS ürün ve hizmetlerinizi Google üzerinde arayan müşterilerinize, ürünlerinizi, hizmetlerinizi, kampanyanızı, ürün fiyatlarınızı, işletme konumunuzu ve telefon numaranızı reklam sonuçlarında göstererek potansiyel müşteri elde etmenize yardımcı olur. Google AdWords reklamlarında istediğiniz bütçe ile reklam verebilir ve sadece reklamlarınız tıklandığında ödeme yaparsınız.

Yandex Reklamları
İşletmenizin reklamlarını Yandex Direct reklamları ile Yandex arama motoru ve diğer Yandex hizmetlerinde üst sıralarda gösterin. Reklamlarınız sadece tıklandığında ödeme yapın!

Bing Reklamları
İşletmenizin reklamlarını Microsoft’un arama motoru Bing üzerinde gösterin. Sadece tıklanmalara ücret ödeyin.

SEO ile Kalıcı Etki Alın!
B3 | DIGITAL PRODUCTS internet sitenizi, internet sitenizin içeriğini, sitenizin hızını potansiyel müşterilerinizin davranışlarına göre iyileştirerek kalıcı sonuçlar elde edeceğiniz arama motoru optimizasyonu hizmeti ile arama motorlarında üst sıralarda yer almanızı sağlar. İnternet siteniz B3 | DIGITAL PRODUCTS tarafından arama motoru optimizasyon hizmetinin temel kriterleri dikkate alınarak hazırlanmış zengin içerik ile üst sıralarda yer alır.

06.

Dijital Pazarlama Stratejileri

B3 | DIGITAL PRODUCTS ile doğru zamanda, doğru kişilere, doğru mesajla ve doğru bütçe ile reklam gösterin!

Arama Trendleri ile Neyin Arandığını Bulun!
B3 | DIGITAL PRODUCTS ürün ve hizmetleriniz ile ilgili neyin ne zaman ne kadar arandığını belirlemenize ve reklam stratejilerinde bunu etkili bir şekilde kullanmanıza yardımcı olur. B3 | DIGITAL PRODUCTS Google aramalarında anahtar kelimelerin aranma hacimlerini belirleyerek doğru internet reklam bütçesini belirlemenize ve dijital pazarlama stratejinizde bunu kullanmanıza da olanak sağlar.

Google Görüntülü Reklamlar ile Yüksek Etki Yaratın!
Dijital pazarlama için en güçlü silahlardan biri Google Görüntülü Reklam ağı ile ürün ve hizmetlerinizi son dönem içinde aramış, hala ürün ve hizmetleriniz ile ilgili arama yapan, araştıran, internet üzerinden yorum ve bilgi okuyan, video izleyen internet kullanıcıları ile ürün ve hizmetlerinizi satın alma ihtimali olan hedef kitlelere reklam gösterin.

Facebook Reklamları ile Hedefli Sonuç Elde Edin!
Facebook reklamları ile ürün ve hizmetlerinizi satın alma potansiyeli olan kullanıcılara ve rakiplerinize ya da belli konulara ilgi duyan kullanıcıları dijital pazarlama kurgunuzda hedefleyerek o kullanıcılara internet reklamlarınızı gösterin. Facebook Carousel reklamları ile Facebook sayfalarını müşteri adaylarınız için ürün kataloğuna çevirin.

Dinamik Yeniden Pazarlama ile Satışa Yönlendirin!
B3 | DIGITAL PRODUCTS Google, Facebook, Criteo gibi yeniden pazarlama yöntemleri ile internet sitenizdeki belli ürün ve hizmetlerin olduğu sayfaları ziyaret etmiş kullanıcılara bu ürün ve bu ürünlerdeki fırsatları hatırlatan reklamları Hürriyet, Milliyet, Sözcü gibi haber sitelerinde, portallerde ve mobil aplikasyonlar içinde göstererek satış yapma ihtimalinizi arttırır.

07.

İçerik Oluşturma

B3 | DIGITAL PRODUCTS ile internet siteniz ve sosyal medya için zengin ve doyurucu internet içeriği edinin.

Google Uyumlu Metinler
B3 | DIGITAL PRODUCTS içerik üretimi hizmeti kapsamında. Ürün ve hizmetlerinizi müşteri adaylarınızın aradığı şekli ile derleyerek Google ve diğer arama motorlarında üst sıralarda çıkmanızı kolaylaştıracak metin ve makaleler yazar.

Sosyal Medya İçeriği ile Güncel ve Taze Bilgi
B3 | DIGITAL PRODUCTS sosyal medya yönetimi hizmeti kapsamında sezonsal trendlere ve marka kimliğinize uygun olarak sosyal medya tasarımları ve sosyal medya içeriğini aylık/ haftalık sosyal medya planları ile hazırlar.

Ürün, İşletme ve Hizmet Fotoğrafları
B3 | DIGITAL PRODUCTS iş ortağı olarak çalıştığı fotoğraf studyoları ile işletmenizin web tassarımı ve sosyal medya yönetimi için gereken ürün, hizmet ve genel işletme fotoğraflarınızın çekilmesini organize eder.

Dijital Video İçeriği
B3 | DIGITAL PRODUCTS ile işinizi tanıtan, ürün, hizmet ve kampanya fırsatlarını internet üzerinden etkili bir şekilde duyurmanızı sağlayan, YouTube video reklam, Instagram video reklam ve Facebook Video Reklam kriterlerine uygun ve daha az reklam yatırımı ile daha fazla video gösterimi almanızı sağlayan videolara sahip olun!

08.

Mobil Reklamcılık

B3 | DIGITAL PRODUCTS internetin her yerindeki mobil cihaz kullanıcılarını etkili ve verimli bir şekilde hedeflemenizi sağlar.

Mobil İnternet Sitesi ile müşterilerinizi yakalayın
B3 | DIGITAL PRODUCTS internet sitenizi Iphone, Android ve tablet bilgisayarlara uygun hale getirir. Böylece mobil internet kullanan potansiyellere internet sitenizin kullanımını kolaylaştırırsınız. B3 | DIGITAL PRODUCTS mobil web sitenizi tasarlarken telefon numaranız, haritanız gibi mobil kullanıcıların ilk olarak ulaşması gereken bilgileri mobil kullanıcıların davranışlarına göre önceliklendirerek tasarlar.

Google AdWords Reklamları
B3 | DIGITAL PRODUCTS ile mobil internet kullanıcılarını, Google AdWords’ün konum hedefleme yöntemlerini kullanarak yerel işletme reklamları, Google arama sonuçları, YouTube videoları, Google Görüntülü Reklam Ağı’na dahil olan mobil aplikasyonlarda müşteri potansiyellerinize etkili reklamlar gösterin.

Facebook Reklamları
Facebook reklamları ile belli konumda bulunan ya da belli niteliklerdeki internet kullanıcılarına üstün hedefleme yöntemleri, mobil davranışa uygun reklam kreatifleri ile verimli reklamlar gösterin. Reklamlarınız Facebook üzerinde ve Facebook Reklam Ağı’na dahil olan mobil internet siteleri ile mobil aplikasyonlarda gösterilir.

Instagram Reklamları
Dünya’nın en yaygın fotoğraf paylaşım uygulaması Instagram üzerinde, video, fotoğraf ve dönen format ( Carousel ) reklam çeşitleri ile hassas hedeflemeli etkili reklamlar

09.

Sektöre Özel İnternet Reklam Çözümleri

Sektörel Deneyim ve Uzmanlık
B3 | DIGITAL PRODUCTS gayrimenkul, eğitim, sağlık, turizm, e-ticaret, b2b sektörlerinde çok sayıda dijital pazarlama projesi deneyimi ile işletmenize özel ve etkili internet reklam çözümleri sunar.

Sosyal Medya Takibi
B3 | DIGITAL PRODUCTS sosyal medya kanallarınızı uzman ekibi ile takip eder. Gelen yorumlar, mesajlar ile ilgili sizi bilgilendirir. Markanıza uygun olarak gelen soruları yanıtlar. Böylece soru soran internet kullanıcılarını sizin için fırsata çevirir.

Sektörünüze Özel Kurgulanmış İnternet Reklamları
B3 | DIGITAL PRODUCTS geçmiş dijital pazarlama projelerinde elde ettiği deneyim ve tecrübe sayesinde internet reklamlarını işinize özel kurgular. Denenmiş ve ispatlanmış başarıları sağlayan kendine özel yöntemleri ile internet reklamlarında aldığınız riski düşürür ve yatırım getirinizi arttırır.

Sektörün Dinamiklerine Uygun Sosyal Medya Yönetimi
B3 | DIGITAL PRODUCTS sektörünüzün dinamiklerini, sezonsal davranışları ve arama trendlerini yakından takip ederek sosyal medyada işinize uygun, müşterilerinizin beklentilerini karşılayan içerik üretir ve paylaşır.

Sektörün Beklentilerine Uygun İnternet Siteleri
B3 | DIGITAL PRODUCTS web sitenizin tasarımını sektörünüzün beklentilerine uygun şekilde yapar. İşletmenizin daha fazla talep, daha fazla müşteri, daha fazla marka bilinirliği gibi pazarlama amaçlarınıza uygun sayfa arayüzleri ve açılış sayfaları hazırlar.

MAR
KA
LAR
Hazır mısın?