MARKA İMAJ & İLETİŞİM ÇALIŞMALARILOGO TASARIMIKURUMSAL KİMLİKGÖRSEL İLETİŞİM ÇALIŞMALARIREKLAM KİMLİĞİ ÇALIŞMALARI

Kreatif İşlerimizin temeli; farklılık üzerine değil, benzersizlik üzerine kuruludur.
01.

Marka İmaj & İletişim Çalışmaları

Marka imaj ve iletişim çalışmaları markanın konumlandırılması, stratejilerinin belirlenmesi, hedef kitlesi ve prestiji üzerine yapılır.

B3 | DIGITAL PRODUCTS, markanın rakipleri, iş ortakları, tedarikçileri ve müşterileri nezdinde fark yaratan tutarlı ve sempatik bir kurumsal marka oluşturmak için tüm kurumsal iletişim platformlarının ve politikalarının etkin bir şekilde tasarlanmasını sağlar.

02.

Logo Tasarımı

Görsel kimlik tasarımımızın temeli, farklılık üzerine değil benzersizlik üzerine kurulmuştur.

Mükemmel markaların temel özelliği rakiplerinden ayrışan, yalın bir görsel anlatıma ve benzersiz bir çağrışıma sahip olmalarıdır. Bugün dünyaca ünlü pek çok markayı, adlarını bile telaffuz etmeden tanımamızın bir sebebi bu değerlere sahip olmasından kaynaklanır. Markanızın sektördeki konumu analiz edilerek hedef kitleye yönelik bir tasarım ve markaya vizyon katacak bir logo tasarlanır. Oluşturulan yeni logo, değer ve stratejilere yönelik uygun amblem ya da logotype ayırıcıları (trick) ile tamamlanır.

03.

Kurumsal Kimlik

Daha Fazla Trafik Daha Fazla Etki!
B3 | DIGITAL PRODUCTS; markaların değerini artırmak, bilinirliğini sağlamak ve firmaların sektörde güçlü bir kurumsal duruşa sahip olması için uzman ekibiyle üstlendiği projenin en ince detayına dek çalışır. Markanızın doğru şekilde temsil edilebilmesi adına logo tasarımıyla uyumlu kurumsal kimlik kalemleri çalışılır. Markanın veya firmanın, sektörün her alanında aynı itibar ve güvenle temsil edilmesini sağlayan kurumsal kimliğini oluşturur. Katalog tasarımları, broşür ve basılı ilanlar ile marka ve firmanızın tanıtımı ve akılda kalıcılığı pekiştirilir.

04.

Görsel İletişim Çalışmaları

Görsel kimlik çalışmaları markanın hedef kitle ile arasındaki bağı kuvvetlendirecek şekilde dikkat çekici şekilde hazırlanır. Markanın kültürünü yansıtacak şekilde hazırlanan görsel iletişim çalışmaları, hedef kitlenin ürünü ya da hizmeti satın alma kararında etkili olur.

05.

Reklam Kimliği Çalışmaları

Markanın ürünleri, açılışları, kampanyaları, yeni projeleri ya da hizmetleri gibi konularda marka kimliğine uygun reklam ve içerik çalışmaları yapılır. B3 | DIGITAL PRODUCTS, medya planlama ve medya satın alma çalışmalarında marka ile koordinasyon içinde çalışır. Ayrıca markanın yapacağı kampanya ya da duyurularda yerel ve ulusal basına, sektörel dergilere haber bültenlerini ve reklamlarını servis ederek yayılmasını sağlar.

MAR
KA
LAR
Hazır mısın?