WEB SİTESİ TASARIMMOBİL WEB SİTESİ TASARIMIAÇILIŞ SAYFASI TASARIMIİÇERİK YÖNETİMİ

Yeni ve Modern Tasarımlı İnternet Sitelerine Sahip Olun!
01.

WEB SİTESİ TASARIMI

Yeni ve Modern Tasarımlı İnternet Sitelerine Sahip Olun!

İşletmenizin internet sitesini bütün mobil ve masaüstü cihazlardan mükemmel şekilde görünecek şekilde mobil uyumlu olarak hazırlarız. Web sayfanızın tasarımını yaparken önemli ve müşterileriniz mobilken erişmesi gereken bilgileri mobil görünümünde tekrar düzenleriz. İnternet siteniz cep telefonundan, tableten ve masaüstü cihazlardan kolaylıkla erişilir.

Responsive teknolojisi olarak adlandırılan internet sitelerinde mobil uyumluluk sayesinde web sitenize mobilden giriş yapan ziyaretçiler aradıklarını çok kısa sürede bulsun.

İşletmenizin internet sitesini Google ve diğer arama motorlarının göz önüne aldığı kriterlere dikkat ederek hazırlar ve gelişmiş seo teknikleri işletmenizin Google’ da bulunmasını ve üst sırada çıkmasını kolaylaştırır.

İnternet sitenizde sunduğumuz yönetim paneli sayesinde bilgi güncellemenin yanı sıra onlarca parametre ve seçenek arasından hızlı bir şekilde web sitesi görünümünde değişiklik yapmanızı sağlarız.

02.

Mobil Web Sitesi Tasarımı

İnternet sitenizi mobil cihazlara uygun hale getirin!

Mevcut internet sitenizi ziyaretçilerinizin doğru bir deneyim elde etmeleri için mobil uyumlu hale getiririz. Böylece mobil cihazlardan internet siteniz doğru olarak görünür ve müşterilerinizin internet sitenizdeki tüm hizmet ya da ürünlerinize erişmelerini sağlarsınız.

Mobil internet sitesi tasarımını mobil cihazlardan ve mobil internet erişiminden rahat kolay ve hızlı bir şekilde erişilmesi için mümkün olan en yalın şekilde hazırlar. Böylece müşterileriniz sıkılmadan internet sitenizde hızlı bir şekilde gezinirler.

03.

Açılış Sayfası Tasarımı

Reklamlarınızla tam uyumlu dönüşüm getiren açılış sayfalarına sahip olun.

Pazarlama Kampanyalarınız ile Entegre
Google AdWords, Facebook reklamları ve diğer tüm dijital reklam kampanyalarınıza uygun açılış sayfalarına sahip olun!
Pazarlama kampanyalarınız ile uyumlu, pazarlama mesajınızı doğru ve hızlı bir şekilde yansıtan özel tasarım açılış sayfaları hazırlarız. Böylece reklamlarınızı tıklayan müşterilerinizi reklamlar ile en alakalı içeriğe yönlendirirsiniz.

Daha Fazla Dönüşüm
Landing Page Tasarımlarımız ile dijital pazarlama kampanyalarınızdan daha fazla dönüşüm elde edin!
Dönüşüm için optimize edilmiş açılış sayfaları sayesinde reklamlarınızdan 2,5 kata kadar daha fazla potansiyel elde edin. Her ziyaretçinin potansiyel müşteri haline dönüşme ihtimalini arttırın!

04.

İçerik Yönetimi

İnternet sitesi içerik yönetimi hizmeti ile internet sitenizi güncel tutun. Müşterilerinize sürekli taze bilgi sağlayın!

Güncel Kalın!
İşletmenizin bilgi akışını web sitenizde doğru olarak yansıtırız. Müşterilerinizin sürekli işletmeniz ile ilgili taze bilgiyi edinmelerini sağlarız.

Zamanınız Yoksa Güncellemeleri Bize Bırakın!
İnternet sitenizi güncelleyecek zamanınız yoksa bu işi bize bırakın!
İnternet sitenizi sizden aldığı bilgiler ile güncelleriz. İçeriğiniz Google ve diğer arama motorlarına uygun olarak internet sitenize girilir. Böylece yeni bilgileri müşterilerinize sunarken arama motorlarındaki konumunuzu güçlendirirsiniz.

Arama Motorlarına Uyumlu Hale Gelin!
İnternet sitenizi Google ve diğer arama motorlarında üst sıralara çıkartmak için ilk adımı atın. SEO uyumlu ve günümüzün en son arama motoru algoritmalarını dikkate alarak hazırladığımız internet siteleri ile sattığınız ürün ve hizmetlerde işletmenizi Google’da 1. sıraya yükselme ihtimalini arttırın.

MAR
KA
LAR
Hazır mısın?